Můj realitní rok 2019

V letošním roce jsem svůj čas dělila mezi realitní společnosti (80 %) a odborná realitní média (20 %). Pokrývala jsem široké spektrum realitních témat a navštívila řadu odborných konferencí.

Témata, o kterých jsem psala v roce 2019

Realitní PR, kterému jsem se v roce 2019 věnovala:

Skvělé realitní akce v roce 2019:

Prague Property Forum 2019 * Open House Praha 2019 * Brownfieldy 2019 (CzechInvest 5/2019) * Praga Studios Grand Opening * reSITE 2019 * Friendly Buildings 2019 * Města malých vzdáleností (CAMP 2019) * Share Your Energy 2019 * Brownfieldy – Šetrné budovy 2019 (Česká rada pro šetrné budovy 11/2019)

Pracovní novinky roku 2019:

Školím. O realitním PR jsem připravila dva workshopy pro firemní klientelu a přednášku na Vysoké škole ekonomické (v rámci programu MBARE). Měla jsem štěstí na vstřícné posluchače, kteří byli ochotní se výuky formou nejrůznějších cvičení aktivně účastnit. Velký dík patří i mým přátelům, kteří mi propůjčili své realitní projekty, nebo v mé prezentaci sami vystupovali.   

Píšu autorské články. K RealityMix Magazínu přidávám Development News. Mám skvělé editorky a šéfredaktor(k)y, můžu psát nadčasová a zahraniční témata. Díky dlouhým lhůtám na odevzdání si mohu s články vyhrát. Je to velká radost, jen se do toho občas ponořím tak, že se z mých materiálů stávají realitní seriály.  

Věnuji se interní komunikaci. Připravuji/koriguji texty pro interní komunikaci několika firem. Práce, která má podle mě velký smysl a která je bohužel stále opomíjenou Popelkou než pevnou součástí komunikačního mixu. Ale pod tlakem napjatého pracovního trhu se situace mění a to je dobře!       

Vracím se ke sportování. Od května do srpna jsem měla obrovskou spoustu práce. Dokončovala jsem stávající projekty, z nichž se některé začaly protahovat, do toho jsem začínala s novou prací, a ještě připravovala vlastní články. Pracovním tsunami jsem prošla hlavně díky kolu, na které jsem usedala každý večer a jela podél Labe do vedlejšího městečka a zase zpátky. Za hodinu a půl jsem si skvěle vyčistila hlavu. Jezdit jsem přestala až na začátku prosince, kdy se výrazně ochladilo. Pokud stále se sportem otálíte, začtěte se do knihy Spark od Johna Rateye a ještě ten den si obujete tenisky a vyrazíte. 

Začala jsem zase chodit do kina. Denně pracuju s texty a u beletrie si moc neodpočinu, protože mi večer už písmenka sama skáčou po řádcích a nejsem schopná se soustředit. Příběhy mě ale inspirují a tak, i když je okolo toho dost náročná rodinná logistika, snažím se chodit do kina. Ponoříte se do vizuálního vyprávění, které vás na chvíli odvede někam jinam. Všechny následující filmy mají skvělé scénáře a stanou se – díky hereckým výkonům, filmové estetice a hudbě – pastvou pro vaše smysly: 

Vynikající česká pohádka Čertí brko (scénář: Robert Geisler, Tomáš Hodan; režie Marek Najbrt, 2018) * Národní třída (scénář: Jaroslav Rudiš, Štěpán Altrichter; režie Štěpán Altrichter, 2019) * Nikdy neodvracej zrak (scénář a režie: Florian Henckel von Donnersmarck, 2019) * Portrét dívky v plamenech (scénář a režie: Céline Sciamma, 2019) * Vlastníci (scénář a režie: Jiří Havelka, 2019).  

RSS