O mně

V oblasti marketingové komunikace působím od roku 2002. První cenné profesní zkušenosti jsem získala v přední české PR agentuře AMI Communications, kde jsem šest let pracovala pro klienty z oblasti realit/developmentu a zdravotnictví. Podílela jsem se na rozsáhlých akcích, které zahrnovaly mezinárodní aspekt (realitní veletrhy v zahraničí MIPIM a Expo Real, konference Světové banky v Praze a další).

Následujících šest let jsem pracovala v mezinárodní realitní poradenské firmě King Sturge a po fúzi v roce 2011 v JLL. Měla jsem na starosti korporátní komunikaci, PR (media relations) a marketing, firemní akce, administraci CRM systému a direct mailingových kampaní a v závěru svého působení firemní komunikaci a prezentaci JLL v online světě.

Od roku 2017 působím jako nezávislá PR konzultantka se zaměřením na firemní komunikaci a media relations v rámci business-to-business (B2B). Věnuji se psaní textů (copywriting) a marketingové komunikaci – obsahovému marketingu.

Dlouhodobě podporuji aktivity různých neziskových organizací. V AMI jsem úzce spolupracovala s ICTUS o.p.s. a pomohla etablovat jejich aktivity v odborné lékařské komunitě. V King Sturge jsem zavedla Charity Days a vedla roční fundraisingovou kampaň včetně charitativního softballového turnaje pro realitní společnosti působící na pražském trhu. V JLL jsme pozornost soustředili na podporu Dětského domova v Milovicích a Domova pro mentálně handicapované v Psárech. K mým nynějším aktivitám patří podpora Knihovny Václava Havla a festivalu Open House Praha.

Jsem absolventka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy (2002), London School of Public Relations (2004), Edelman Summer School (2006), Czech-German Young Professionals Programme (2010-2011) a Manažerské akademie pro ženy (2017-2018). Pravidelně navštěvuji také odborné marketingové a realitní konference, workshopy a přednášky.

Další informace najdete na mých profilech na LinkedIn a Twitter.