Zážitková pedagogika

Vysoká škola ekonomická v Praze 

Od akademického roku 2018/2019 jsem lektorkou realitního marketingu v rámci MBA programu MBARE – Realitní development, investice a oceňování.

Každý rok učím 10 hodin, které zahrnují základní teorii, tematická vystoupení 2 hostů, exkurzi na realitní projekt, týmovou práci a společnou závěrečnou prezentaci.

Firemní mediální tréninky

S dvěma kolegyněmi, dlouholetou televizní novinářkou a kameramankou, vedeme mediální tréninky pro top manažer(k)y realitních firem, které buď čeká komunikace s médii, nebo se v ní chtějí zlepšit.

Šestihodinové školení připravujeme pro 1 – 2 respondenty. Pracujeme individuálně, vycházíme z jejich osobních potřeb a z firemních požadavků. Během intenzivního workshopu se dozví, jak kontakt s novináři zvládnout co nejlépe, na co si dát pozor a při praktických cvičení si vše na kameru vyzkouší.

Zaujal vás mediální trénink? Napište mi.

Firemní LinkedIn školení

Kromě individuálních konzultací nabízím i firemní školení o prezentaci na profesní sociální síti LinkedIn. Trvá dvě hodiny a je zaměřené na správné vyplnění osobního nebo firemního profilu a na vhodný obsah, který na něm zveřejňovat.

Máte zájem o LinkedIn školení? Napište mi